• חדשות והשקות >> סטארקיסט משיקה: פילה סרדין ללא עצמות ועור

 • סטארקיסט משיקה: פילה סרדין ללא עצמות ועור

  דג עדין, בריא, וקל לעיכול, מכיל סידן ועשיר באומגה 3. מתאים ומומלץ במיוחד לילדים, לנשים בהריון וחובבי הסרדינים.

  מותג יונה הוותיק מבית סטארקיסט פודור, המתמחה במוצרי סרדינים מגוונים, משיק מוצר חדש- פילה סרדין. המוצר מכיל נתחי פילה, נקיים מעור ועצמות, ושומר על הטעם העשיר והייחודי של הדג ועל ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד. 
  פילה סרדין מומלץ במיוחד לילדים, אשר נרתעים מסרדין שלם המכיל עצמות, וכן לנשים בהריון ומניקות בשל תכולת סידן ואומגה 3 גבוהה. המוצר מתאים גם לכל הנמנעים מאכילת סרדינים בשל העצמות. המוצר מוכן לאכילה ישר מהקופסא, מתאים להגשה כמנת פתיח (מזטים), על לחם או ברוסקטה, ובמגוון מנות ראשונות ומתכונים.  סרדיני יונה אינם מכילים חומרים משמרים.
  דגי הסרדין מהווים מקור מצוין לחלבון זמין ובריא ובשרם עדין וקל לעיכול. יש בהם ריכוז גבוה במיוחד של אומגה 3, החיוניים להתפתחות ילדים, ובנוסף עושר מפתיע של ויטמינים ומינרלים בכמויות שלא ניתן למצוא במזונות רבים, ביניהם ויטמינים מקבוצה B (בעיקר  B12), ויטמין D,  E ו A  וכמו גם  סידן, ברזל, אבץ, זרחן, מגנזיום וסלניום. צריכת שני סרדינים ביום תורמת במידה ניכרת להשגת חלק ניכר מההמלצות התזונתיות לרכיבי תזונה עיקריים.
  לדברי דגנית אשד-פרישקו, מנהלת השיווק של סטארקיסט: "אנו שמחים להשיק מוצר חדש של מותג יונה הוותיק. למרות שאת דגי הסרדין מקובל אכול יחד עם העצמות, ממחקרים שערכנו ושיח מתמיד עם לקוחותינו, מצאנו שרבים רוצים להוסיף סרדינים בתפריט ולהנות מהטעם העשיר ומהיתרונות הבריאותיים, אך נמנעים מכך בשל העצמות.. פילה סרדין הוא פיתוח חדש אשר מספק חלבון זמין ובריא לצד ערכים תזונתיים נוספים, ולכן מתאים לכל סוגי האוכלוסיה. נתחי הפילה העדינים מתאימים לכל ארוחה, ישר מהקופסה אך גם כחומר גלם משובח לתבשילים."
  מוצרי המותג סטארקיסט זכו זו השנה הרביעית ברציפות בפרס החדשנות – מוצר השנה 2014 ונבחרו על ידי הצרכנים הישראליים כחדשניים בתחומם.

  לפילה סרדין "יונה"  כשרות בד"צ חתם סופר ובישול ישראל OU.
  המוצר נמכר בקופסאות במשקל 110 גרם. מחיר מומלץ לצרכן ברשתות הדיסקאונט: 7.50-7.90 ₪. 
  ניתן להשיג ברשתות השיווק והחנויות הפרטיות הנבחרות בארץ.

 • הצג הכל
up לכל סרטוני סטארקיסט
חיפוש חופשי באתר
search