• חדשות והשקות >> SUPERBRANDS 2016

 • SUPERBRANDS 2016

  טונה סטארקיסט נבחרה שוב, בפעם ה-6 ברציפות!  לאחד המותגים המובילים בישראל לשנת 2016 מטעם המועדון היוקרתי 'סופרברנדס' העולמי
  במחקר צרכנים מקיף של מכון המחקרMarket Watch  עבור ארגון ה'סופרברנדס' - נבחרה טונה סטארקיסט זו השנה החמישית ברציפות כמותג-על "סופרברנדס" לשנת 2016

  טונה סטארקיסט נבחרה בימים אלה לאחד המותגים המובילים בישראל בקטגורית מוצרי מזון לשנת 2016 של ארגון Superbrands העולמי, בפעם הששית ברציפות! 

  הארגון מכתיר בכל שנה את מותגי העל של ישראל, לאחר תהליך ממושך שכולל שיפוט של  צוות שופטים מקצועי, ומחקר צרכנים שעורך מכון המחקר Market Watch. כמו בכל העולם, מטרת הארגון להעלות את רמת השיווק במדינה בה הוא פועל וזאת על ידי מתן הוקרה למותגים שהפגינו פעילות מיתוגית מצטיינת, ולמנהלים שהפגינו הצטיינות שיווקית. 

  לדברי מירי ליבנה, מנהלת השיווק של סטארקיסט: "אנו גאים מאד על בחירת המותג טונה סטארקיסט למותג-על זו השנה הששית ברציפות. בחירתנו היא הצבעת אמון של הצרכנים בטעם, במגוון, בחדשנות ובאיכות הבלתי מתפשרת – אלה הערכים המוספים שהמותג "סטארקיסט" מעניק לצרכנים בישראל. נמשיך להוביל את שוק הטונה, להשיק מגוון מוצרים הקולעים לטעם ולתפריט הישראלי, ולתת לצרכנים את ההשראה לבשל עם טונה מנות ביתיות, מזינות ובריאות לכל בני המשפחה ובכל הזדמנות".

  הטונה של סטארקיסט עשויה מנתח פילה טונה משובח מזן סקיפג'ק, המיוצר בפיקוח קפדני, מחומרים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים, תוספים או משפרי טעם. הנתחים מוכנים לאכילה ישר מהקופסה או כתוספת מצוינת לסלטים, תבשילים ומאפים, ומומלצים למבוגרים, נשים בהריון, מניקות, קשישים וילדים. 

  כפי שעשתה בשנים הקודמות, גם השנה ממשיכה סטארקיסט לפתח ולהשיק מוצרי בריאות עבור הקהל הישראלי המודע לחשיבותה של תזונה נכונה .לאחרונה, השיקה סטארקיסט  - לראשונה בישראל – שתי סדרות טונה חדשניות וראשונות מסוגן: "סטארקיסט לה-סלט" ו"סטארקיסט לה-סנדביץ'". הסדרות החדשות מיועדות להכנה מהירה של שתיים מהמנות הנפוצות ביותר בתפריט התזונה הישראלי – סלטים וכריכים המבוססים על טונה. מדובר בפתרון מצוין להורים וילדים, לצריכה בבית או מחוצה לו: המוצרים חוסכים זמן הכנה בשעות העמוסות של הכנת הכריכים בבוקר, או בהפסקות הצהרים הקצרות במשרד, הם אינם מכילים חומר משמר ויחד עם זאת אינם דורשים קירור עד רגע הפתיחה.
  חברת "סטארקיסט" מודה לכל הצרכנים  והצוות השיפוטי על בחירתה כמותג על  ומברכת את כל  המותגים  החדשים והוותיקים, המוכרים והאהובים, שחברים במועדון היוקרתי של מותגי העל בישראל.

 • הצג הכל
up לכל סרטוני סטארקיסט
חיפוש חופשי באתר
search