• אודות סטארקיסט

  סטארקיסט, מותג הטונה הבינ"ל והמוביל בישראל, הוא שם עולמי מחייב. כחברה מובילה אנו מקפידים לא רק על בריאות מוצרינו וטעמם, אלא גם נוקטיםהקפדה יתרה בנושאי בטיחות ואיכות מוצרינו. כך אנו מעניקים לצרכנים איכות - ישר מן הים.

  חברת סטארקיסט פודור הוקמה בשנת 1999.

  החברה הינה בעלת הזיכיון הבלעדי בארץ ולצמיתות לכל מוצרי סטארקיסט מטעם חברת "היינץ" ארה"ב.

  בשנת 2000 רכשה סטארקיסט-פודור את נכסי חברת שימורי הדגים הוותיקה "יונה", כולל המפעל בטירת הכרמל, וכן את נכסי חברת "נון", והחלה לייצר את רוב המוצרים בארץ.

   

  בנובמבר 2005 מיכאל מיטלמן רכש את כל מניות החברה והיה לבעל המניות היחיד עד אוגוסט 2009, מועד בו מכר 50% ממניותיו בחברת סטארקיסט לחברת דיפלומט ומאז האחרונה הפכה להיות, בנוסף למפיצה, גם שותפה ב-50% בחברה.

  סטארקיסט פודור, על מותגיה השונים, היא החברה המובילה בישראל בתחום שימורי הדגים, ומחזיקה למעלה מ 40% מהקטגוריה.

  החברה מעבדת ומייצרת במפעלה בארץ שימורי דגים תחת המותגים סטארקיסט, יונה ונון, כמו גם מותגים פרטיים לחברות מזון מהמובילות בענף. כמו כן הינה ספקית משרד הביטחון ושירות בתי הסוהר.

  בשנים האחרונות החלה החברה בפיתוח תחום היצוא לחו"ל, בדגש על הקהילות החרדיות ברחבי העולם.
  בחברה מועסקים כ 145 עובדים, חלקם הגדול במפעל.


   

  מפעל החברה
  המפעל בטירת הכרמל ממוקם על שטח של למעלה מ 14,000מ"ר, ובו מעובדים דגים כגון: פילה טונה, סרדינים, שפרוטים, מקרלים וסלמון. כל המוצרים מעובדים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובהקפדה יתירה.


  חומר הגלם
  דגי הטונה של סטארקיסט גדלים בטבע, במעמקי האוקיינוס, מי ים בראשיתיים.
  חברות הדיג, הספינות ושיטות הדיג בהן סטארקיסט בוחרת, עומדות בתקנים המחמירים הנדרשים לשיווק באיחוד האירופי.
  חומרי הגלם אותם סטארקיסט בוחרת למוצריה, הינם חומרי גלם מובחרים - אנו משתמשים רק בפילה של הטונה, שהוא החלק האיכותי ביותר.


  בטיחות ואיכות

  כמותג בעל סטנדרטים בינלאומיים, ההקפדה על איכות המוצר הינה לאורך כל שרשרת הייצור, בצורת בדיקות אורגנולפטיות ומיקרוביולוגיות, בהתאם ואף מעבר לנדרש בתקני רשויות המזון בישראל, בהתאם לכל התקנים הבינלאומיים ולתקנים המחמירים של חברת "היינץ" העולמית.
  בקרת האיכות של סטארקיסט פודור מתחילה כבר אצל יצרני חומרי הגלם, כשכולם ללא יוצא מן הכלל עוברים ביקורת איכות במפעלי הייצור עוד טרם שליחת חומרי הגלם לארץ, בנוכחות מהנדס מזון בכיר של החברה. 
  לסטארקיסט פודור תקני איכותISO 9001:2008  וכן ISO 22000:2005, תקן בטיחות HOSAS 18001:2007, תקן איכות הסביבהISO 14001:2004, היתר מטעם משרד הבריאות לתנאי ייצור נאותים GMP, וכן רישיונות ייצוא לארה"ב.

  חברת  סטארקיסט פודור  שומרת על נהלים, תקנים ומפרטי טונה מוקפדים ביותר על מנת להבטיח את איכות המוצר המוגמר.
  סביבת הדייג היא במי האוקיינוס השקט, מים עמוקים ונקיים ממזהמים. ותנאי גידול הדגה טבעיים.
  שיטות הדיג מבוקרות למניעת דיג דולפינים (תקן ה - Dolphin safe) ודגים קטנים שלא העמידו צאצאים, על מנת לא לפגוע בדגה.
  לכל אורך תהליך הדיג והעבודה טמפרטורת הדג מבוקרת.
  סטארקיסט משתמשת במוצריה בנתחי הפילה בלבד. הפילה של הטונה מפולט באופן ידני ונקי מחומרים זרים, עצמות, עור, קשקשים, כלי דם וחיידקים.
  חומר הגלם שנשלח לארץ, נבדק באופן שוטף במעבדות מוכרות בעולם (SGS), המאושרות על ידי משרד הבריאות, וכך אנו מבטיחים שרק דגים איכותיים ומובחרים נשלחים אלינו.
   
  התקנים בעולם ודרישות מחמירות של חברת  סטארקיסט

  Parameter

  תקן סטארקיסט - מקסימום

  תקן ישראל - מקסימום

  תקן אירופה - מקסימום

  Mercury (Hg)כספית

  0.5 ppm

  1.0 ppm

  1.0 ppm

  Cadmium (Cd)קדמיום

  0.05 ppm

  0.25 ppm

  0.1 ppm

  Lead (Pb)עופרת

  0.3 ppm

  0.3 ppm

  0.3 ppm

  Arsenic (As)ארסן

  1 ppm

  1 ppm

  לא מופיע בתקן


   


  הכשרים

  מוצרי סטארקיסט פודור מיוצרים במגוון הכשרים, המתאימים למגזרים שונים: בד"צ עדה חרדית ירושלים, בד"צ אגודת ישראל, בד"צ חת"ם סופר פ"ת, נווה ציון, OU, וכן הכשר בד"צ אגודת ישראל, ושל הרבנות המקומית טירת הכרמל.
   
  שירות לקוחות
  אנו בסטארקיסט פודור מעמידים את שביעות הרצון של הצרכנים שלנו בראש סדר העדיפות. מערך שירות הלקוחות של החברה מופקד על מענה מהיר ואיכותי לשאלות ופניות צרכנים בנושאים מגוונים הקשורים במוצרינו, ובתלונות איכות.
  באמצעות מערכת המחשוב המתקדמת שבמפעל, באפשרותנו לעקוב אחר מהלך הייצור של כל קופסה שיצאה מתחומיו. יכולות אלה מאפשרות בדיקה וטיפול בכל תלונה בצורה האפקטיבית ביותר.

up לכל סרטוני סטארקיסט
חיפוש חופשי באתר
search