• חדשות והשקות >> SUPERBRANDS 2014

 • SUPERBRANDS 2014

  טונה סטארקיסט נבחרה לאחד המותגים המובילים בישראל לשנת 2014 מטעם ה'סופרברנדס' העולמי

  במחקר צרכנים מקיף של מכון המחקרMarket Watch עבור ארגון ה'סופרברדנס' - זכתה סטארקיסט לציון גבוה ונבחרה זו השנה הרביעית ברציפות כמותג-על "סופרברנדס" לשנת 2014

  טונה סטארקיסט נבחרה בימים אלה לאחד המותגים המובילים בישראל בקטגורית מוצרי מזון לשנת 2014 של ארגון סופרברנדס העולמי. זוהי זכיה רביעית ברציפות למותג סטארקיסט, שזכה בתואר המכובד גם בשנים הקודמות.

  הארגון מכתיר בכל שנה את מותגי העל של ישראל, לאחר תהליך ממושך שכולל שיפוט על ידי צוות שופטים מקצועי, ומחקר צרכנים שעורך מכון המחקר Market Watch. כמו בכל העולם, מטרת הארגון להעלות את רמת השיווק במדינה בה הוא פועל וזאת על ידי מתן הוקרה למותגים שהפגינו פעילות מיתוגית מצטיינת, ולמנהלים שהפגינו הצטיינות שיווקית.

  הטונה של סטארקיסט עשויה מנתח פילה טונה משובח, המיוצר בפיקוח קפדני, מחומרים טבעיים בלבד, ללא חומרים משמרים, תוספים או משפרי טעם. הנתחים מוכנים לאכילה ישר מהקופסה או כתוספת מצוינת לסלטים, תבשילים ומאפים ומומלצים למבוגרים, נשים בהריון, מניקות, קשישים וילדים.

  בשבועות האחרונים השיקה סטארקיסט מהלך שיווקי אסטרטגי, במסגרתו עיצוב מחדש למגוון המוצרים והמארזים הרחב, ונבחרה שפה פרסומית חדשה, המבטאת את ה"חשיבה מחוץ לקופסה" והתומכת בהרחבת השימוש בטונה לבישול מנות חמות. המהלך חושף את הצרכן למגוון רחב ומפתיע של מוצרים ופתרונות לארוחה טעימה ומזינה באמצעות צילומי מתכונים טעימים וקלים להכנה על גבי האריזות. בין המתכונים: פשטידות, פסטה, ממולאים, קציצות טונה אפויות ועוד. עוד על האריזות מופיעה הפנייה לאתר החברה, שם יוכלו הצרכנים לפגוש כ-100 מתכונים ידידותיים ומפתיעים שישדרגו את הארוחות הביתיות.

  לדברי דגנית אשד-פרישקו, מנהלת השיווק של סטארקיסט: "אנו גאים מאד על בחירת המותג טונה סטארקיסט למותג-על זו השנה הרביעית ברציפות. בחירתנו היא הצבעת אמון של הצרכנים בטעם, במגוון, בחדשנות ובאיכות הבלתי מתפשרת – אלה הערכים המוספים שהמותג סטארקיסט מעניק לצרכנים בישראל. נמשיך להוביל את שוק הטונה ולתת לצרכנים את ההשראה לבשל עם טונה מנות ביתיות, מזינות ובריאות לכל בני המשפחה ובכל הזדמנות".

  לפני מספר חודשים זכתה סטארקיסט בפרס מוצר השנה 2014 על טונה בשמן זית כתית מעולה שהושק במהלך השנה. זו הייתה השנה הרביעית ברציפות שמוצרים מבית סטארקיסט נבחרים על ידי הצרכנים הישראליים כחדשניים בתחומם וזוכים בפרס המכובד.

  הפרס ניתן לטונה סטארקיסט על השקה ראשונה ובלעדית מסוגה בישראל - טונה בשמן זית מדרגת האיכות הגבוהה ביותר - כתית מעולה. המוצר מכיל נתחי פילה מובחרים של טונה בהירה, בתוספת שמן זית כתית מעולה - שמן זית טבעי ואיכותי בכבישה קרה, המעניק לטונה מרקם מעודן ורך, ניחוח עשיר וטעם עמוק. המוצר עשוי מרכיבים טבעיים בלבד, וללא חומר משמר.

 • הצג הכל
up לכל סרטוני סטארקיסט
חיפוש חופשי באתר
search