• חדשות והשקות >> סדרת סטארקיסט 99 קלוריות זוכה בתואר "מוצר השנה" לשנת 2012

 • סדרת סטארקיסט 99 קלוריות זוכה בתואר "מוצר השנה" לשנת 2012

  סדרת סטארקיסט 99 קלוריות זכתה בפרס החדשנות "מוצר השנה 2012" בקטגורית "ארוחות על הדרך".
  כל יחידה מכילה מנה מדודה  של 99 קלוריות, לצריכה על הדרך באמצעות מזלג מצורף ומכסה לסגירה חוזרת.


  ד"ר מיכה פלד, טכנולוג ראשי של חברת סטארקיסט פודור, אמר בעת קבלת הפרס: "חברת סטארקיסט פודור פועלת כל הזמן ע"מ לחדש ולהביא לצרכן את הטוב ביותר, אנו שמחים לראות כי הצרכנים מעריכים את ההשקעה והחדשנות".


  זוהי השנה השנייה ברציפות בה זוכה המותג סטארקיסט בפרס "מוצר השנה". בשנת 2011 הוענק לחברה הפרס על סדרת "טונה סטארקיסט 5% שומן".


  על פרס החדשנות "מוצר השנה":

  כבר יותר מ-25 שנים, שפרסי מוצר השנה למוצרים ולשירותים החדשניים ביותר מוענקים בעולם ב-28 מדינות: ארצות הברית, בריטניה, צרפת, איטליה, ספרד, גרמניה, יוון, קנדה, ברזיל, דרום אפריקה, הודו, אוסטרליה ועוד....

  המנהלים המקבלים מדי שנה את פרסי מוצר השנה על הבמות בניו יורק, לונדון, פריז ותל אביב, משתייכים לנבחרת בינלאומית של מקצוענים, שהביאו לשוק שבו הם פועלים חדשנות פורצת דרך, שצרכנים רוצים ומעדיפים.


  בחירת המוצרים הזוכים נעשית בתהליך מורכב. בכל שנה, בכל מדינה המשתתפת בתחרות, מתבקש מדגם ענק של צרכנים לחוות דעתו על מגוון רחב של מוצרים ושירותים חדשניים במגוון תחומים. הצרכנים מדרגים את המוצרים והשירותים על פי מידת האטרקטיביות שלהם, ועל פי רמת שביעות הרצון שלהם מהשימוש בהם.

  המוצר או השירות שקיבל את הציון המשוקלל הגבוה ביותר בכל קטגוריה, מוכתר כ"מוצר השנה" בתחומו.
  בשנת 2012 התבצע מחקר הצרכנים על ידי חברת המחקר  TNS טלגאל, ובמסגרתו העניקו יותר מ – 2,000 צרכנים ישראליים את פרסי מוצר השנה ל-39 מוצרים.

 • הצג הכל
up לכל סרטוני סטארקיסט
חיפוש חופשי באתר
search