• טונה סטארקיסט מקימה ביתן ביריד האוכל הבינלאומי ברחובות

  ולנו יש פלאפל טונה...
  טונה סטארקיסט מקימה ביתן אוכל חווייתי לילדים 
  ביריד האוכל הבינלאומי ברחובות
  ותגיש מנת פלאפל טונה עם צ'יפס ב 5 ₪ בלבד
   בתאריכים 9-11/9/14
  (הכניסה חופשית)

  טונה סטארקיסט מקימה ביתן חוויתי לילדים ביריד האוכל הבינלאומי ברחובות, "טועמים עולם", שיתקיים בגן המייסדים ברחובות בתאריכים 9-11 בספטמבר. סטארקיסט לקחה על עצמה להכין מגוון מתכונים מותאמים לילדים בהשראה ישראלית, ותגיש  מנת פלאפל-טונה עם צ'יפס בקונוס, לצד מנות טונה מקוריות נוספות ביניהן פסטונה ברוטב עגבניות וקבב טונה לצד פוטטו צי'פס. המנות כולן מותאמות לילדים, עשויות מחומרים טבעיים בלבד, ויוגשו בכלים מחומרים ממוחזרים וידידותיים לסביבה. גם המבוגרים מוזמנים לטעום.

  המשפחות שיגיעו לביתן טונה סטארקיסט ביריד ייהנו ממנה מזינה וטעימה לבחירתן, וכן ממשחק בו יוכלו הילדים "לדוג" קופסאות טונה מבריכה בעזרת חכה ולזכות בפרס, במחיר הסמלי של 5 ₪ בלבד למנה והפתעה.  

  יריד "טועמים עולם" הוא מסע קולינרי ותרבותי בניחוח בינלאומי. לצד הפלאפל הישראלי, תמצאו ביריד שלל דוכני מזון מכל העולם, דגמים של אתרים בינלאומיים מובילים כמו האייפל ומגדל פיזה, מוסיקה אותנטית ושחקנים בתלבושות מסורתיות. זהו יריד האוכל הגדול בישראל אשר משלב בין מגוון אתני ותרבותי רחב וטעם של חו"ל.

  לדברי דגנית אשד-פרישקו, מנהלת השיווק של סטארקיסט, "הפלאפל הוא אחד המאכלים הכי ישראליים שיש. השנה, הלכנו על המאכל הלאומי עם טוויסט קטן, כדי להציע לילדים ולהורים מנה מוכרת וטעימה אך בגרסה מזינה ומפתיעה על בסיס דג הטונה. המנות הייחודיות שהרכבנו לכבוד היריד נועדו לגרות את הטעם ואת הדמיון של ההורים והילדים לחשוב מחוץ לקופסא ולשלב את הטונה בכל מתכון ביתי, כולל מנות עיקריות וחמות".

  ביתן טונה סטארקיסט ביריד טועמים עולם, "גן המייסדים", רחובות. 9-11 בספטמבר בשעות 17:00-23:00. כניסה חופשית.up לכל סרטוני סטארקיסט
חיפוש חופשי באתר
search